Jednodňový výlet - výlety z mojej ponuky - výlet prevážne na jeden deň
Všetky výlety
Ponuka zájazdov na celý rok
Všetky zájazdy
Plán zájazdov cestovnej agentúry zajazd-poznavaci.sk a výletov cestovnej agentúry jednodenne-vylety.sk pravidelne vo vašej email schránke
Výlety a zájazdy do vašej mail schránky

Poďme spolu na zájazd.


Chodiť na jednodenné výlety je výborná vec, no takýto výlet je obmedzený časom a vzdialenosťou. Z takéhoto výletu sa musíme vrátiť v ten istý deň, no sú miesta, na ktoré jeden deň jednoducho nestačí. Na to však, aby sme na výlete pobudli viac ako 24 hodín, už cestovná agentúra nepostačuje, pretože výlet nad 24 hodín a aj so zabezpečením ubytovania je už zájazd. No a zájazdy môže organizovať iba cestovná kancelária.

Čo sa zmenilo?

V podstate nič, len sa internetová stránka rozdelila na dve časti. Cestovná agentúra jednodenne-vylety.sk zostala bez zmeny (na ikonke „Výlety“) a budú na nej len jednodňové výlety, čiže výlety na jeden deň. Ikonka „Zájazdy“ slúži pre cestovnú kanceláriu zájazd-poznavaci.sk, kde nájdete viacdenné výlety – teraz už vlastne zájazdy.

Postup objednávania sa na výlety aj zájazdy zostáva po starom, tým istým objednávkovým formulárom pri každom výlete či zájazde alebo telefonicky.

Zostáva aj tá istá banka s tým istým číslom účtu aj spôsobom platby za výlet či zájazd.

Zmluva o obstaraní zájazdu.

Zmení sa len to, že medzi sebou uzavrieme Zmluvu o obstaraní zájazdu (ktorej uzavretie nám nariaďuje zákon) a uzávierka zájazdov bude nie týždeň pred termínom konania (tak, ako je to pri výletoch), ale mesiac.

Naďalej tu zostávam pre vás ja. Za počítačom, keď vám plánujem výlety či zájazdy, pri telefóne, vďaka ktorému s vami komunikujem a aj na výletoch či zájazdoch, kam s vami vždy chodím.